DHZ Zbyňov

Prerábanie starej školy

Koncom augusta sme začali prerábať časť budovy ,,starej školy“. Jednu časť chceme využiť ako Hasičskú zbrojnicu. V prvej fáze sme riešili zagarážovanie obecnej AVIE, ktorá už rok parkuje na miestom cintoríne v snehu a daždi. V jednej časti sme museli vybrať podlahu o 80 cm, potom ju  nanovo  zabetónovať.
Vymenili sme 18 okien a nové moderné rolovacie dvere, záleží nám na tom aby budova svojim vzhľadom nekrušila okolie. Doteraz naši členovia odpracovali bezplatne 965hodín, pri rekonštrukcii tejto budovy. Vďaka čomu sa obecný majetok zhodnocuje a nechátra, ako tomu bolo doposiaľ. Výbor DHZ ďakuje touto cestou svojim členom a sympatizantom ktorí obetovali svoj voľný čas v prospech obecného majetku.